Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Krzysztof Danków „MARZENIA czyli SIŁA NAPĘDOWA”

PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

PechaKucha Night Opole – Krzysztof Danków „MARZENIA czyli SIŁA NAPĘDOWA”

Nieraz żeby przebudzić się w życiu musi nastąpić coś przełomowego. W przypadku Krzysztofa był to nowotwór złośliwy jądra. To on dał jemu niesamowity rozpęd i potrzebę podzielenia się swoją historią. Po jego przebudzeniu powstała inicjatywa mająca na celu promocję regularnej profilaktyki badań o nazwie: Masz Jaja Idź Na Badania.

Pod tą, nie pozostawiającą złudzeń, nazwą inspiruje innych do działania na różnych polach. Są nią przede wszystkim biegi i triathlony na dystansie ultra. Dzięki nim scala społeczność pokazując, że jesteśmy ponad podziałami i wspólnie zachęcamy do aktywności fizycznej oraz regularnej profilaktyki.

Żeby nie zawsze było ultra, to organizuje również godzinne gry terenowe o nazwie Przebudzenie, które są organizowane dla Opolan i mają na celu rodzinne spędzenie czasu, spotkanie się ze znajomymi, wspólną zabawę oraz orientowanie się w terenie.


Nagranie z piątej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 14.04.2023r., która odbyła się w Klubokawiarni OPO.
Prezentacja pt. „MARZENIA czyli SIŁA NAPĘDOWA”.


Już 23.06.2023 szósta edycja PechaKucha Night Opole w Kofeina 2.0 – zaczynamy o 18-tej!
Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.6 | Facebook

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

Do góry
Skip to content