Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Tomasz Kwiatek „Historia mojej walki”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Tomasz Kwiatek „Historia mojej walki”

Tomasz Jerzy Kwiatek – absolwent Uniwersytetu Opolskiego i National Louis University w Nowym Sączu oraz studiów podyplomowych Executive MBA – Business Trends we Wrocławiu. Zawodowo dyrektor ważnej instytucji, walczącej z bezrobociem w Opolu. Gorliwy społecznik.

Ostatnio podjął rękawicę i wziął czynny udział w gali bokserskiej Biznes Boxing Polska w Opolu. Pojedynkiem chciał zainteresować potencjalnych sponsorów płyty z wierszami Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, które w wersji rap ma wydać Fundacja Dla Dziedzictwa, której jest założycielem. Założył Niezależną Gazetę Obywatelską w Opolu, organizował Testy Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych, inicjator powołania Muzeum Polskiej Piosenki. Na co dzień mąż Joanny i ojciec Klaudii.


Nagranie z szóstej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 23.06.2023r., która odbyła się w Kofeina 2.0.

Prezentacja pt. „Historia mojej walki”.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Mariuszowi Stachowiakowi – Oderwanemu!


Już 27.10.2023 siódma edycja PechaKucha Night Opole w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!
Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.7

pechakucha-27-10-2023

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content