Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Franciszek Posacki „Jak postanowiłem zmieniać świat?”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Franciszek Posacki „Jak postanowiłem zmieniać świat?”

Franciszek Posacki – student III roku na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego i I roku na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Wydziale Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej UO. W latach 2019-2021 Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu. Od 2020 r. pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Forum Młodzieży Województwa Opolskiego pełniącego funkcję doradczą przy Marszałku Województwa Opolskiego.

W 2020 roku po rozpoczęciu studiów na Uniwersytecie Opolskim rozpoczął działalność społeczną w Samorządzie Studenckim UO. Od 2022 roku w drodze wyborów w Parlamencie Studentów został wybrany na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego. W Samorządzie zrealizował wiele projektów m.in.: Coolturalia UO 2021, Coolturalia UO 2022, Wielkie Grillowanie UO 2023, Piastonalia UO 2023, XXXI Zimowa Giełda Piosenki, Otrzęsiny UO 2022 i wiele innych. Od 2023 roku pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia Studentów Uniwersytetu Opolskiego „Juvenes”. Specjalizuje się w Zarządzaniu projektami społecznymi i prowadzeniu organizacji pozarządowych.


Nagranie z szóstej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 23.06.2023r., która odbyła się w Kofeina 2.0.

Prezentacja pt. „Jak postanowiłem zmieniać świat?”.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Mariuszowi Stachowiakowi – Oderwanemu!


Już 27.10.2023 siódma edycja PechaKucha Night Opole w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!
Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.7

pechakucha-27-10-2023

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content