Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Pierwszy coaching za nami – listopadowe spotkanie się zbliża…

BIZNES

Pierwszy coaching za nami – listopadowe spotkanie się zbliża…

Pierwszy coaching za nami – listopadowe spotkanie się zbliża…

Warsztaty 1 oceniamy na piątkę z plusem. Jeśli kolejne będą równie dobre, to może nam się szybko skończyć skala. Na szczęście możliwości rozwoju się nie kończą i naprawdę warto z nich korzystać.

Webinar otwierający cykl warsztatów coachingowych był świetny. Brakowało chyba tylko Ciebie! Wspólnie z panią Magdaleną Beztroską – trenerką, coachem, mediatorką, ustalaliśmy, jakimi dysponujemy możliwościami i siłą. Dzięki ćwiczeniom i pytaniom, każdy uczestnik mógł zastanowić się, jaki jest jego potencjał oraz określić swoje mocne strony. Koncentrowaliśmy się nad tym, jak można je wykorzystywać na obecnym rynku pracy oraz jakie cechy są tymi najbardziej pożądanymi przez pracodawców. Ponad godzinne spotkanie minęło bardzo szybko, a wszyscy mieli ochotę na więcej.

Kolejne spotkanie już w listopadzie

Drugi webinar odbędzie się zgodnie z planem 28 listopada o godz. 19.00. Czego można się na nim spodziewać? Poruszony zostanie temat kompetencji przyszłości wg Raportu Niedobór Talentów 2022. Pani Magdalena pomoże nam ocenić, które z nich posiadamy, a których nam brakuje. Pierwszą częścią spotkania będzie rozmowa o tym, w jaki sposób analizuje się i sprawdza rynek pracy w odniesieniu do owego raportu. Następnie sprawdzimy, jakie są najbardziej pożądane kompetencje na rynku pracy. Na koniec wykonamy ćwiczenie coachingowe, tzw. koło kompetencji.

Jeśli chcesz się rozwijać i bardziej świadomie poruszać po rynku pracy, koniecznie ustaw sobie przypomnienie w kalendarzu i bądź tego dnia z nami. Informacje, jak wziąć udział w spotkaniu będzie można znaleźć na profilu facebookowym SKN onPoint.

Autor: Małgorzata Olkuska – członiki koła SKN onPoint przy kierunku Media i Komunikacja w Biznesie, WSB w Opolu

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content