Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Piosenki na czas kwarantanny cz.5

KULTURA

Piosenki na czas kwarantanny cz.5

Bardzo lubię pokazywać wam piosenki motywuące i te nieco smutne, które w tym trudnym czasie mogą być wsparciem. Zrelaksować nas. Zapraszam do kolejnych piosenek:

Indios Bravos- Zespół, który każdy z nas pewnie kojarzy. Klimatycznie, raagge i pytanie czy rzeczywiście wiemy co dzieje się naprawdę a co się tylko śni?

Madonna- Ma wiele piosenek ale ta moim zdaniem jest urocza, literacka i kojarzy mi się z powrotem do świata wspomnień. Używam takżw w mojej powieści.

Kamil Bednarek ma wiele utworów, których warto posłuchać jak choćby ten „światu brakuje troski” .Ten najnowszy powstał pid wpływem obecnej sytuacji.


Co mi Panie dasz w ten niepewny czas. W aranżacji Adamy Sztaby. W teledysku występuje także dziewczyna z Baborowa. Gratulacje!

Kolejny hity za jakiś czas. Teraz czas na kolejne seriale i filmy.

Nie poddawajmy się!

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content