Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PRACA W PODRÓŻY i moje mobilne biuro z ASUS Zenbook X461UN

PASJE

PRACA W PODRÓŻY i moje mobilne biuro z ASUS Zenbook X461UN

Przenosząc swoje biuro pracy na parę miesięcy w totalnie różne miejsca i do tego zmieniając dość często lokalizacje,bo wiadomym jest, że w podróży stałe są tylko zmiany 🙂 nie mogę zapomnieć o pewnych narzędziach.

Oprócz sprzętu foto, niezbędny jest też „komputer”, który jest nieodzownym elementem w pracy fotografa. Do niego wrzucam zdjęcia, tworzę projekty dla klientów, przygotowuję oferty, itd. Czyli dokładnie to, co robię pracując w Polsce.

Jeśli zastanawialiście się, jak wygląda moja praca biurowa w terenie to myślę, że w tej zajawce znajdziecie na to odpowiedź. Pewnie się zdziwicie, ale fotograf, nie siedzi na plaży pod palemką z drinkiem. (takie zdjęcia ładnie wyglądają na Instagramie 🙂 ) Wręcz przeciwnie. Pracuje się w różnych miejscach i często wykorzystuję też chwile krótsze lub dłuższe na zgranie kolejnych zdjęć, lub przygotowanie materiału. A okazji nie brakuje. To w pociągu lub w samolocie, kiedy jest się w powietrzu i leci do kolejnego miejsca.

Z resztą, zobaczcie sami 🙂

To co, kto leci ze mną następnym razem? Robota czeka? 🙂

Niebawem więcej, a póki co, zapraszam do mojego oderwanego biura 🙂


Jak doskonale wiecie, moim partnerem technologicznym jest @ASUS, który wyposażył moje mobilne biuro w ZenBook X461UN

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content