Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Przebudzenie w niedzielę (jutro!) o 10:00 na Wyspie Bolko

Przebudzenie 2023

RELAKS

Przebudzenie w niedzielę (jutro!) o 10:00 na Wyspie Bolko

Stowarzyszenie Masz jaja idź na badania w najbliższą niedzielę (14-go maja) organizuje trzecią edycję wydarzenia pod nazwą „Przebudzenie – orientuj się w terenie„. Jest to rodzaj zabawy terenowej, która polega na szukaniu z mapą punktów oraz zadań rozmieszczonych na Wyspie Bolko. Organizatorzy zapewniają, że przygotowali liczne niespodzianki terenowe, które na pewno wpłyną pozytywnie na urozmaicenie spędzonego na łonie natury czasu przez uczestników.

W tym roku będzie jedna wspólna kategoria, a organizatorzy zapraszają do uczestnictwa:

  • indywidualnie,
  • rodzinnie lub drużynowo,
  • Nordic Walking.

Rejestracja do zawodów rozpocznie się od godziny 10:00, natomiast biuro zawodów zostanie zamknięte o 10:30. Warto więc przyjść nieco wcześniej, aby niepotrzebnie nie stać w kolejce i na spokojnie dopełnić wszystkich formalności. Natomiast start przewidziano na godzinę 11:00!

Start w Przebudzeniu jest bezpłatny!

Podczas imprezy na uczestników czekać będą liczne atrakcje towarzyszące – między innymi:

  • porady fizjoterapeutów,
  • szkolenie z pierwszej pomocy,
  • animacje dla dzieci,
  • miasteczko lekkoatletyczne.

Podsumować można to tylko słowami – nie może Was tam zabraknąć! Szykuje się wydarzenie, które będzie świetną okazją do spędzenia aktywnie kilku godzin na świeżym powietrzu!

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w RELAKS

Do góry
Skip to content