Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Seksualność, miłość, zdrada, relacje…wywiad z Piyushem Mittal

PASJE

Seksualność, miłość, zdrada, relacje…wywiad z Piyushem Mittal

Kobiecość oraz seksualność i wiele tematów jakie są z nimi związane od zawsze mnie pasjonowały. Pragnę zgłębić tajniki seksualności, zrozumieć jak „działa”, „przepływa” ta energia w nas. Gdyż jest podstawą tworzenia i twórcą życia. Dlatego zapraszam do rozmowy na temat seksualności, osoby jakie są według mnie autorytetami w tej właśnie sferze. Posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, a co najważniejsze spójność w tym co robią, mówią i myślą.

PIYUSH MITTAL – jest uczniem jogguru Chandra Mohan Bhandari, od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje, olbrzymią wiedzę na temat medytacji, uzdrawiającego oddechu (Pranajamy) oraz uważności (Mindfulness) Jest aktywnym propagatorem Jogi i Ajurwedy w Polsce, gdzie mieszka od ponad 32 lat. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się od ponad 6 lat jako Nauczyciel Jogi i Ajurwedy oraz Marma Terapii.

Doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i ducha zdobył z jednej strony, pracując jako dyrektor i prezes Hotelu Pałac Sulisław (pięciogwiazdkowego obiektu na Opolszczyźnie) oraz Instytutu zajmującego się Jogą i Ajurwedą, działającego przy Hotelu Pałac Sulisław, a z drugiej strony, jako organizator czterech międzynarodowych konferencji Jogi i Ajurwedy w latach 2013-2017.

Dodatkowo zorganizował i przeprowadził ponad 30 warsztatów wraz z doktorami Ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiraną oraz kursy na „Konsultanta Ajurwedy”. Obecnie na studiach podyplomowych pt. Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim, prowadzi zajęcia z mindfulness.
www.nirmala.pl

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Chyba od zawsze zafascynowana psychiką ludzką, pogłębianiem świadomości, a także pochłonięta otaczającym pięknem. Od ponad 15 lat pasjonuje się urodą, oraz wydobywaniem wdzięku, gdyż jest wizażystką i stylistką. Obserwując zmieniający się świat, a w nim rolę oraz miejsce kobiety, poczuła potrzebę, by zadbać również o kobiece wnętrze. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, harmonijnie doprowadziły do zmian. Aby osiągnąć pełnię kobiecości, czy męskości niezbędne jest dostrojenie naszej aparycji z naszym wnętrzem. Seria wywiadów na temat kobiecości, stworzenie wideobloga „Jedność jest Siłą”, oraz liczne wystąpienia na eventach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować panie oraz panów i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych”, jakie odbywają się od prawie trzech lat w Opolu, oraz warsztatów dla Pań. Uaktywniły one kilka uczestniczek do rozpoczęcia własnej drogi biznesowej. Spotkania inspirują, dodają wiary i udowadniają, iż siła jest w nas. Ukazują, że każdy z nas jest inny, zarazem mając tyle wspólnego. Oczywiście w tej pięknej podróży, do poznania siebie samej, pojawiają się nowe pomysły i projekty. Życie jest pełne niespodzianek i tajemnic, w jakie warto wkroczyć z zaufaniem, iż przeistoczą się w coś pięknego. Marzeniem Agnieszki jest, aby każdy pokochał siebie prawdziwie, dostrzegł swoją moc jaka od zawsze w nim jest. Oczywiście jest rodowitą opolanką, jaka wszędzie gdzie jest promuje miasto i region, jako jeden z najbliższych sercu w Polsce.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content