Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Święto osób dotkniętych Trisomią 21 w CH Turawa Park

WYDARZENIA

Święto osób dotkniętych Trisomią 21 w CH Turawa Park

Z okazji tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zespołu Downa, w sobotę 23 marca w CH Turawa Park świętować będzie wraz z podopiecznymi Opolskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21 „TRISO”. W programie m.in. zabawy i konkursy dla dzieci oraz flash mob.

W godzinach 12:00-16:00 na pasażu w CH Turawa Park dla zainteresowanych dostępne będzie stoisko informacyjne dotyczące zaburzeń związanych z Trisomią 21 chromosomu. Animatorzy z Fundacji Dr Clown zachęcą wszystkie dzieci do wspólnej zabawy, zaproszą na malowanie buziek i do udziału w konkursach z nagrodami. Akcję zakończy flash mob i wspólny taniec wszystkich uczestników.

Atrakcje przygotowane przez CH Turawa Park i Opolskie Stowarzyszenie TRISO wpisują się w liczne aktywności, jakie na całym świecie odbywają się z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, obchodzonego corocznie 21 marca. Ich celem jest wzmacnianie świadomości społecznej w zakresie praw i dobra osób dotkniętych Trisomią 21 chromosomu.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content