Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Trzecia runda SIM SILESIA RING już we wtorek, 15-go grudnia!

SPORT

Trzecia runda SIM SILESIA RING już we wtorek, 15-go grudnia!

Trwa drugi sezon (2020/2021) oficjalnego Wirtualnego Pucharu toru wyścigowego Silesia Ring, czyli seria SIM SILESIA RING. Już w najbliższy wtorek, tj. 15-go grudnia 2020 roku, wieczorem, rozegrana zostanie jego trzecia runda. Tym razem zawodnicy będą się ścigać wirtualnymi Lamborghini Huracan ST, a tor zostanie skonfigurowany według specyfikacji nazywanej „pełny tor”.

Jak co dwa tygodnie, zawody rozegrane zostaną wg harmonogramu:

  • kwalifikacje o godz. 21:00,
  • pierwszy wyścig o godz. 21:15,
  • drugi wyścig około godz. 21:35.

Aktualne czasy z pre-kwalifikacji, które trwają zawsze od środy po skończonej rundzie, do końca poniedziałku przed kolejną rundą, są dostępne pod adresem: http://manager.simsilesiaring.pl/live-timing

Emocji na pewno nie zabraknie, więc rezerwujcie sobie czas i dołączcie do transmisji na facebookowym profilu Silesia Ring we wtorkowy wieczór!


Ale!!! Zanim nadejdzie ten wtorkowy wieczór, to już teraz zachęcam Was do obejrzenia udostępnionego powyżej filmu, który pochodzi z oficjalnego kanału toru Silesia Ring na Youtube. Jest to porównanie prawdziwego i wirtualnego okrążenia, które Kamil Franczak przejechał właśnie Lamborghini Huracan Super Trofeo (jak można wyczytać pod filmem, w realu była to wersja EVO).

Zachęcam Was także to subskrypcji (z „dzwoneczkiem”) kanału Youtube Silesia Ring, aby nie przegapić żadnych filmów. Bo, że warto, to na pewno przyznacie mi rację po obejrzeniu chociażby tego udostępnionego powyżej materiału, prawda?!

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w SPORT

Do góry
Skip to content