Połącz się z nami

Magazyn Opolski

UWAGA! Rusza bezpłatna aplikacja mobilna WSPIERAJMY NASZE

BIZNES

UWAGA! Rusza bezpłatna aplikacja mobilna WSPIERAJMY NASZE

Od dawna wiele mówiło się o tym, że lokalny biznes warty jest wspierania, bo to on daje miejsca pracy, generuje podatki i jest podstawą bytu mieszkańców naszego regionu.

Teraz tego wsparcia lokalne firmy i społeczności potrzebują jeszcze bardziej. Trwająca pandemia wywróciła do góry nogami nasze życie i nikt nie jest w stanie powiedzieć jak długo to jeszcze potrwa.

W każdym czasie warto wspierać lokalny biznes i dlatego, powstała przy Parku Naukowo-Technologicznym, Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości „Zostań Aniołem Biznesu” uruchamia inicjatywę oraz aplikację mobilną #WspierajMyNasze.

Dziś wysiłki koncentrują się na zatrzymaniu epidemii, ale obostrzenia spowodowały spowolnienie lub wręcz zatrzymanie działalności wielu firm. Zagrożone są budowane od wielu lat biznesy, zagrożone są miliony miejsc pracy. Staramy się pokazać, że małe sąsiedzkie biznesy to bardzo wartościowe miejsca, w których warto robić codzienne zakupy.

Chcemy, aby w aplikacji znalazły się nasze lokalne firmy, które pomimo trudnej sytuacji wynikającej ze stanu epidemiologicznego, w dalszym ciągu działają i chcą oferować swoje produkty i usługi. Aplikacja ma pomóc w szczególności dzielnicowym i osiedlowym biznesom. Tylko dzięki współpracy i wspólnemu zaangażowaniu uda się przetrwać ten kryzys tak, byśmy mogli spotkać się już wkrótce normalnie na ulicach i placach naszego miasta. Aplikacja oraz rejestrowanie firm w aplikacji jest bezpłatne. W tym ciężkim czasie wpierajmy naszych lokalnych przedsiębiorców. Kup kwiaty, voucher do fryzjera, zamów obiad z dostawą do domu… Aplikacja jest prostą i intuicyjną bazą danych z geolokalizacją. Powoli dodawane będą inne funkcjonalności i użyteczności. Czekamy również na Wasze pomysły dotyczące rozwoju i wsparcia lokalnej przedsiębiorczości. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Zostań Aniołem Biznesu” oraz Park Naukowo-Technologiczny w Opolu.  

Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play na Androida:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wspierajmynasze.apphttps://apps.apple.com/us/app/id1526299394

oraz w App Store na iPhone – iOS:

https://apps.apple.com/us/app/id1526299394

Zapraszamy do ściągnięcia aplikacji, która będzie się również rozwijać i proponować nowe rozwiązania oraz do polubienia strony na Facebooku (Biznes Opolski / Wspierajmy Nasze):

https://www.facebook.com/OpolskiBiznes2

Swoją firmę do aplikacji można zgłosić pod linkiem:
https://forms.gle/15TMXDL1uweBzQ2s9

Zarówno aplikacja jak i rejestrowanie firm w aplikacji są bezpłatne.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content