Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Virgin River czyli współczesna Dr. Quinn

HISTORIA

Virgin River czyli współczesna Dr. Quinn

Przyznam, że platforma Netflix zaskoczyła mnie ostatnio. Zaczełam szukać ciepłego, przyjemnego serialu. I co zobaczyłam? Jestem dzieckiem wychowanym na serialu Doktor Michaela Quinn.

Któż z nas nie uwielbiał tego serialu? W główną rolę wcielała się Jane Seymour. Lekarka , która przybywa do Colorado Springs by odmienić swoje życie i poznaje przystojnego Scullego. W Virgin River mamy dyplomowaną pielęgniarkę Mel, która przybywa do pana doktora by mu pomóc. Postacie w serialu są bardzo zbliżone. Główny bohater Virgin River ma na imię Jack i bardzo przypomina Jacka. Tyle, że Jack jest właścicielem baru, który ma swoją historię. Ogólnie postacie są bardzo podobne a nasza Dr. Quinn mierzy się ze współczesnymi problemami. Wspiera ją w tym Jack, który też ma tajemnice i przeszłość a jaką przeszłość ma Mel?

Bardzo podoba mi się tem serial. Być może dlatego, że jako dziecko razem z mamą oglądałam panią Doktor Quinn. I czekałam kiedy w końcu Scully wyzna jej miłość. Serial jest na podstawie powieści ale jest tak jakby przeniesiony we współczesne realia bo Doktor Quinn dzieje się w 2 połowie XIX wieku. Ciekawostką jest, że między Joe Lando i Jane Seymour wybuchł prawdziwy romans. Niestety zakochany był bardziej Joey i ekipa kultowej serii spotkała się w roku 2020. Aktorzy są nie do poznania.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w HISTORIA

Do góry
Skip to content