Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Weekend wielkanocnych atrakcji w CH Turawa Park

Wielkanoc w CH Turawa Park

ZAKUPY

Weekend wielkanocnych atrakcji w CH Turawa Park

Ostatni weekend przed Wielkanocą to doskonały moment na zakupy i przygotowanie  dekoracji, które ozdobią świąteczne stoły. CH Turawa Park organizuje z tej okazji wystawę wielkanocnych zajączków i zaprasza wszystkie dzieci do udziału w warsztatach florystycznych. Dodatkowo, Centrum przygotowało upominki dla klientów, za zakupy będzie można otrzymać karty podarunkowe.

Przez cały weekend CH Turawa Park zaprasza wszystkie dzieci do udziału w warsztatach rozwijających umiejętności manualne i pobudzających wyobraźnię. W sobotę 13 kwietnia odbędą się florystyczne warsztaty wykonywania palm wielkanocnych, które będzie można zabrać ze sobą do domu jako dekorację lub prezent. Kolejnego dnia na najmłodszych czekają wiosenno-wielkanocne warsztaty ogrodnicze, podczas których nauczą się odpowiedniego sadzenia kwiatów, samodzielnego przygotowywania wiosennych ozdób kwiatowych czy wielkanocnych stroików.

Każdy, kto odwiedzi w tych dniach CH Turawa Park, będzie mógł oddać swój głos na najpiękniej ozdobione zające w wielkanocnym konkursie dla szkół i przedszkoli pt. „Udekoruj Wielkanocnego Zająca”. Głosowanie odbędzie się w sobotę w godzinach 12-18 oraz w niedzielę pomiędzy 12-14. Wystarczy odebrać kupon konkursowy w oznaczonym miejscu, wypełnić go i wrzucić do specjalnej urny. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w niedzielę o godz. 17:00, a wystawa wszystkich udekorowanych zająców będzie czynna aż do 19 kwietnia. Przez cały weekend CH Turawa Park nagradza kupujących! W zamian za zrobienie zakupów za min. 100 zł w dowolnym sklepie lub za 150 zł w hipermarkecie Carrefour, można odebrać kartę przedpłaconą o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w CH Turawa Park. Paragon uprawniający do odbioru nagrody należy zarejestrować w specjalnie oznaczonym punkcie w pasażu handlowym. Możliwe jest łączenie maksymalnie dwóch paragonów.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 50 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik. Turawa Park znajduje się przy obwodnicy Opola. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd ponad 200 tys. mieszkańców miasta i okolic. Więcej informacji: www.turawa-park.com.

Więcej w ZAKUPY

Do góry
Skip to content