Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Wywiad z Leora Leon na temat kobiecości, seksualności, prowadzony przez Agnieszka Tomczuk

PASJE

Wywiad z Leora Leon na temat kobiecości, seksualności, prowadzony przez Agnieszka Tomczuk

Leora Leon jest autorem książek, trenerem życia, uzdrowicielem energii i międzynarodowym mówcą motywacyjnym. Przez całe swoje burzliwe życie, nauczyła się pokonywać wszelkie próby i udręki, które przyszło jej przeżyć. Przezwyciężyła dzieciństwo, wykorzystywanie seksualne, gwałt, przemoc domową, raka, a także syna z ciężkim autyzmem. Nigdy nie rezygnując, z determinacją, wykształceniem i treningiem, odkryła tajemnice prowadzenia szczęśliwego i udanego życia.

Leora studiowała Metafizykę od ponad 35 lat. Jest certyfikowana w wielu formach, takich jak Mistrz Reiki / Nauczyciel, Uzdrawiacz Energii Szamana, „Channeler” i Terapeuta Regresji Żyć.

Pomaga teraz ludziom zmienić ich życie, stosując wiele technik, takich jak trening i praca z energią. Obecnie prowadzi edukacyjną serię zatytułowaną „Kochaj siebie, zmieniaj swoje życie”, która wkrótce zostanie opublikowana.

Jej najnowsza książka ‘Fundamenty z piasku” jest dostępna również w języku Polskim.

https://leoraleon.com/

Z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta. Chyba od zawsze zafascynowana psychiką ludzką, pogłębianiem świadomości, a także pochłonięta otaczającym pięknem. Od ponad 15 lat pasjonuje się urodą, oraz wydobywaniem wdzięku, gdyż jest wizażystką i stylistką. Obserwując zmieniający się świat, a w nim rolę oraz miejsce kobiety, poczuła potrzebę, by zadbać również o kobiece wnętrze. Wieloletnie rozmowy i obcowanie z kobietami, jak również osobiste doświadczenia, harmonijnie doprowadziły do zmian. Aby osiągnąć pełnię kobiecości, czy męskości niezbędne jest dostrojenie naszej aparycji z naszym wnętrzem. Seria wywiadów na temat kobiecości, stworzenie wideobloga „Jedność jest Siłą”, oraz liczne wystąpienia na eventach pojawiły się zupełnie naturalnie. Ogromna potrzeba, aby zintegrować panie oraz panów i inspirować się nawzajem, zrodziła zaś spotkania „Kawa w towarzystwie kobiet i mężczyzn aktywnych”, jakie odbywają się od prawie trzech lat w Opolu, oraz warsztatów dla Pań. Uaktywniły one kilka uczestniczek do rozpoczęcia własnej drogi biznesowej. Spotkania inspirują, dodają wiary i udowadniają, iż siła jest w nas. Ukazują, że każdy z nas jest inny, zarazem mając tyle wspólnego. Oczywiście w tej pięknej podróży, do poznania siebie samej, pojawiają się nowe pomysły i projekty. Życie jest pełne niespodzianek i tajemnic, w jakie warto wkroczyć z zaufaniem, iż przeistoczą się w coś pięknego. Marzeniem Agnieszki jest, aby każdy pokochał siebie prawdziwie, dostrzegł swoją moc jaka od zawsze w nim jest. Oczywiście jest rodowitą opolanką, jaka wszędzie gdzie jest promuje miasto i region, jako jeden z najbliższych sercu w Polsce.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content