Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Zagłosuj na najlepsze lody borówkowe w Polsce!

KUCHNIA

Zagłosuj na najlepsze lody borówkowe w Polsce!

Jak wiadomo w roku 2018 i 2019 liderem były lody z Baborowa. Czyli nasze opolskie. Już teraz możemy sprawić aby utrzymały swoją pozycję i oddać głos. Jeśli macie wątpliwości co do ich wyjątkowości przypominam,że możecie sprobować ich w Opolu w Pizzeri Napoli.

https://www.facebook.com/polskiesuperowoce/
TU głosuj

Przypominam także wywiad z Mistrzem Tomaszem Szypułą.

Jak zagłosować?

Trwa Konkurs na lody borówkowe roku 2020. Zgłoszono 16 lodziarni. W Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Baborowie, Żelechowie, Rypinie, Tychach i Warszawie. Wybierz swojego faworyta wśród pierwszych 8 lodziarni i oddaj swój głos. Koniec głosowania w środę 26/08 o godz. 16:00.W której lodziarni jedliście w tym roku najlepsze lody borówkowe?Prosimy zaznaczyć jedną z 8 lodziarni i wysłać swoje zgłoszenie (głosujemy raz dziennie). Do finału przechodzą 4 z najlepszym wynikiem.

Tu rok 2018

Mistrz i lody borówkowe 🙂

Link do głosowania znajdziecie na FACEBBOKU. Poza Opolem mamy kandydatów z Warszawy, Jeleniej Góry, Łodzi i Gdyni. Mamy naszą reprezentację i niech zwycięża opolskie!

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KUCHNIA

Do góry
Skip to content