Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Wielkie otwarcie Napoli-„Pizzeri Napoletana” w Opolu

BIZNES

Wielkie otwarcie Napoli-„Pizzeri Napoletana” w Opolu

11 lipca odbyło się w Opolu „Wielkie Otwarcie” Pizzeri Napoli. Lokal mieści się przy ul. Barlickiego. W menu znajdziemy oczywiście Pizzę Napoli . Czym różni się Pizza Neapolitańska od innych? Ciasto w takiej PIZZY Musi być idealnie wypieczone, na bazie mąki 00. pomidorki San Marzano, które rosną u podnoży Wezuwiusza. Nie może zabraknąć oczywiście sera parmezan oraz mozzarella fiora di latte. Taką Pizzę znajdziecie w nowo otwartym lokalu.

Pizza Parma i ravioli ze szpinakiem i serem ricotta fot Silpion Tomasz Gregorczyk

Makaraony pachną włoskim słońcem. Czuć świeżość i doskonalość prostoty owych dań. Czuć, że dania są robione ze świeżych składników.

Domowe linguini z krewetkami, fot.Silpion Tomasz Silpion Gregorczyk

Jeśli macie ochotę także na deser to pozostajemy we Włoszech. W Lodziarni. Znajdziecie tu najlepsze lody na opolszczyźnie, także te najsłynniejsze w Polsce lody borówkowe prosto od Tomasza Szypuły z Baborowa. Przedstawiam tu rozmowę na ten temat w moim cyklu „Ludzie z pasją”.

Lody można kupić i zabrać do domu, fot. Silpion Tomasz Gregorczyk

No a na koniec przenieśmy się do Irlandii. Jest to jedyny lokal gdzie dostaniemy lanego Guinnesa. To ogromny plus tego lokalu. Serdecznie zaprasza nas nowy lokal w Opolu. Warto wejść na dobre jedzenie, na pyszne i jedyne w swoim rodzaju lody no i zakończyć wieczór po irlandzku.

Pijąc Guinnesa, fot. Tomasz Silpion Gregorczyk


Napoli – Pizza Napoletana – Opole

@NapoliOpole  · Pizzeria

ul. Barlickiego 21

45-082 Opole

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content