Połącz się z nami

Magazyn Opolski

HONGKONG zapisany smartfonem

PODRÓŻE

HONGKONG zapisany smartfonem

Te trzydzieści sekund obrazu dobrze współgra z muzyką 🙂 Włącz ją 🙂 i oderwij się na chwilę.
Kiedyś takie możliwości i forma prezentacji obrazu była zarezerwowana tylko dla aparatów systemowych. Postęp technologiczny sprawił, że dzisiaj taką możliwość mamy na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wyciągnąć smartfon, zamocować go na statywie. Wykorzystać wiedzę, doświadczenie i potencjał urządzenia… No i zaangażowanie*.
Ograniczenia są tylko w głowie. Jeśli spodobało Ci się to intro, to cierpliwie poczekaj na dłuższą wersję na którą pracuje już specjalista Michael z Positive Studio
Jeśli chcesz, wrzuć ten filmik na swój fecebook i pokaż innym, co dzisiaj można zrobić smartfonem 🙂

#jakfotografowacsmartfonem

Co użyłem?

  1. Smartfon z szerokim kątem. Tutaj był ZenFone 5
  2. Stabilny, wysoki statyw. W tym przypadku Manfrotto Polska Compact Light
  3. Filtr szklany NISI Filters Poland, aby ograniczyć ilość światła miejskiego

Jeśli zainspirowałem Cię do fotografowania smartfonem i chcesz, aby również i Twoje zdjęcia były jeszcze piękniejsze to zapraszam Cię do zakupu mojego poradnika: PIĘKNE ZDJĘCIA ZE SMARTFONA W ZASIĘGU TWOJEJ RĘKI, a jeśli jeszcze się wahasz to mam dla Ciebie kod rabatowy na jej zakup. Przy finalizacji zamówienia wpisz: ODERWANESAFARI i zobacz za ile książka może być Twoja.

Zapraszam do sklepu: http://www.jakfotografowacsmartfonem.pl

Muszę czuć to, co robię… Tym czymś jest fotografia. To mój sposób na życie, pasja i wyrażenie siebie. Często fotografuję to, czego nie mogę opisać słowami. Źródłem inspiracji są dla mnie miejsca, wydarzenia i ludzie. Z tymi ostatnimi staram się budować relacje zanim nacisnę spust migawki. Chcę wywołać w ten sposób emocje, które później próbuję uchwycić na zdjęciu . Pasjonuje mnie fotografia reportażowa, ale swoje doświadczenie wykorzystuję również w fotografii ślubnej. Charakter i klimat zdjęć zwykle idzie w parze z osobowością i temperamentem młodej pary. Jeśli zdjęcia mają być szalone – jestem szaleńcem, jeśli poważne – ubieram się w garnitur.

Więcej w PODRÓŻE

Do góry
Skip to content