Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 17-23.05.2019

John Wick 3

KULTURA

Kino Helios Opole zaprasza na wydarzenia filmowe 17-23.05.2019

John Wick 3

„John Wick 3” thriller, akcja reż. Chad Stahelski, wys. Keanu Reeves, Ian McShane

Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15076/John-Wick-3

Poniedziałek 20 maja

KINO KONESERA

Wilkołak

„Wilkołak” dramat psychologiczny reż. Adrian Panek wys. Kamil Polnisiak, Nicolas Przygoda, Sonia Mietielica

Lato 1945 roku. Ośmioro dzieci wyzwolonych z obozu Gross-Rosen trafia do prowizorycznego sierocińca w opuszczonym pałacu wśród lasów. Opiekuje się nimi dwudziestoletnia Hanka, również była więźniarka. Bohaterowie powoli odzyskują resztki straconego dzieciństwa, ale koszmar powraca. W okolicznych lasach krążą obozowe wilczury. Wypuszczone przez esesmanów, wygłodzone i zdziczałe zwierzęta osaczają pałac w poszukiwaniu pożywienia. W dzieciach uruchamia się obozowy instynkt przetrwania.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15305/Wilkolak

Wtorek 14 maja

Super Wtorek bilety przez cały dzień 14,50zł!

Super Wtorek

Środa 22 maja

KINO KONESERA

Kapitan

„Kapitan” dramat reż. Robert Schwentke wys. Max Hubacher, Milan Peschel, Frederick Lau, Alexander Fehling

Film opowiada historię młodego niemieckiego żołnierza, który w ostatnich chwilach II wojny światowej rozpaczliwie walczy o przetrwanie. Ratunek przychodzi, kiedy bohater przypadkowo znajduje mundur nazistowskiego kapitana. Podszywając się pod oficera, mężczyzna szybko przybiera potworną tożsamość oprawców, z którymi próbuje uciec.

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/14963/Kapitan

Czwartek 23 maja

Kultura Dostępna zawsze o 13:00 i 18:00 bilety po 10zł!

Zabawa zabawa

„Zabawa zabawa” komediodramat reż. Kinga Dębska wys. Agata Kulesza, Dorota Kolak, Maria Dębska, Marcin Dorociński

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

https://www.helios.pl/17,Opole/BazaFilmow/Szczegoly/film/15118/Zabawa-zabawa

Helios Opole znajduje się w samym centrum Opola przy CH Solaris. To jedyne kino wielosalowe w Opolu, posiada 6 klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, gdzie łącznie może zgromadzić się ponad 1240 osób.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content