Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Kozłowicki Cross – II edycja biegu odbędzie się 12-tego czerwca!

Kozłowicki Cross

PATRONAT MEDIALNY

Kozłowicki Cross – II edycja biegu odbędzie się 12-tego czerwca!

W tym roku 12-tego czerwca odbędzie się druga edycja Kozłowickiego Crossu. Jest to bieg terenowy, a jak zapewniają organizatorzy, to pierwszy i jedyny do tej pory tego typu bieg na Opolszczyźnie. Rozgrywany jest w okolicach Kozłowic, w terenie o urozmaiconym ukształtowaniu. Nie zabraknie wzniesień, zbiegów oraz podbiegów!

Z oficjalnej strony internetowej biegu możemy się dowiedzieć, że poprzednią edycją można podsumować stwierdzeniem:

Wąwozy, błoto, zbiegi i podbiegi, leśny klimat oraz ulewny deszcz – to coś, co przyciągnęło ponad stu biegaczy na I Kozłowicki Cross. Uczestnicy po ukończeniu podkreślali, że to jeden z najtrudniejszych, ale i najciekawszych biegów w województwie.

I tego wszystkiego zapewne nie zabraknie podczas tegorocznej edycji, aczkolwiek wiadomo, aura to póki co wielka niewiadoma. Warto wspomnieć, że 12-tego czerwca odbędzie się dodatkowo I Kozłowicki Nordic Walking, a także bieg dla dzieci oraz lekkoatletyka dla każdego. Jak więc widać atrakcji oraz okazji do aktywnego spędzenia wolnego czasu w Kozłowicach nie zabraknie, zatem już dzisiaj zachęcamy do wejścia na www.kozlowickicross.pl oraz poznania szczegółów wydarzenia.

Zapisy na II Kozłowicki Cross oraz I Nordic Walking ruszyły 14.02.2021r. pod adresem www.time-sport.pl

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w PATRONAT MEDIALNY

Do góry
Skip to content