Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Marketingowa wiedza na talerzu podana po studencku

BIZNES

Marketingowa wiedza na talerzu podana po studencku

Kierunek Media i Komunikacja w Biznesie WSB w Opolu

W maju 2022 roku w murach Wyższej Szkoły Bankowej na Wydziale Ekonomicznym w Opolu zawiązało się Studenckie Koło Naukowe onPoint Media & Communication. Uczestnikami koła są ambitni, zdolni i zaangażowani studenci, których celem jest rozwijanie różnych form aktywności naukowej w obszarze szeroko pojętego marketingu i komunikacji.

W planach Koła ujęte jest prowadzenie badań z zakresu marketingu, komunikacji i public relations i publikowanie własnych zespołowych prac naukowo-badawczych. Kolejną ścieżką działań koła jest organizowanie wydarzeń tematycznych, warsztatów, konferencji i webinariów, nawiązywanie współpracy zarówno z kołami naukowymi uczelni krajowych i zagranicznych, jak i z agencjami marketingowymi czy przedstawicielami działów marketingu w różnego rodzaju firmach i instytucjach.

Marketing, komunikacja i networking – główne obszary aktywności

Na łamach Magazynu Opolskiego członkowie SKN onPoint będą dzielić się wiedzą i przekazywać informacje o organizowanych wydarzeniach związanych m.in. z marketingiem i komunikacją, jak również networkingiem. Mają oni nadzieję, że uda nam się stworzyć studencki hub, który stanie się narzędziem do pozyskiwania ciekawych kontaktów oraz nawiązywania relacji biznesowych w celu współpracy, wymiany wiedzy i umiejętności.

W trakcie przerwy wakacyjnej studenci pochylili się nad opracowaniem planu aktywności na nadchodzący rok akademicki oraz wyżej opisanych kierunków działań. Już w październiku rozpocznie się akcja promocyjna, chcą oni bowiem, aby SKN onPoint rosło w siłę i mogło działać wielotorowo, stwarzając obfitość możliwości rozwoju szerokiemu gronu zainteresowanych studentów.

Magazyn Opolski co tydzień z porcją wiedzy

Już niebawem co tydzień zaczną pojawiać się w Magazynie Opolskim artykuły, w których członkowie Koła będą się dzielić wiedzą z zakresu marketingu i komunikacji w sposób przystępny oraz przyjemny dla czytelników. Będą również informować o nadchodzących wydarzeniach i konferencjach, a także zdawać relację ze zrealizowanych inicjatyw.

Jeśli, tak jak studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu, jesteś pasjonatem marketingu i komunikacji konieczne zaglądaj na media społecznościowe SKN onPoint i śledź artykuły pojawiające się w Magazynie Opolskim.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content