Połącz się z nami

Magazyn Opolski

MEDYTUJ ZE MNĄ, WARSZTATY ROZWOJOWE W TAJLANDII

MEDYTUJ ZE MNĄ

PASJE

MEDYTUJ ZE MNĄ, WARSZTATY ROZWOJOWE W TAJLANDII

Miejsce:

Tajlandia, Wyspa Koh Samui, Plaża Lamai

Termin:

01 – 10 marca 2020*

*-termin może ulec kilkudniowej zmianie spowodowanej dostępnością biletów lotniczych.

Prowadzący:

Jadwiga Kander

Marzena Zdunek

O WARSZTATACH

„MEDYTUJ ZE MNĄ” – warsztaty rozwojowe, dedykowane dla osób szukających regeneracji, redukcji stresu, odnowy fizycznej i duchowej. To doskonałe miejsce także dla wszystkich poszukujących zmiany i siły, lub którzy na codzień odczuwają samotność, depresję, odrzucenie lub stratę. Warsztaty odbywają się w malowniczej Tajlandii, na jednej z najpiękniejszych wysp – Koh Samui, zwanej rajem na ziemi. To tutaj właśnie ściągają z całego świata artyści, podróżnicy, celebryci, aktorzy, jogini czy sportowcy. Kto raz zobaczył Koh Samui – tęsknić już będzie zawsze. To miejsce z niespotykaną energią, niewiele jest bowiem miejsc na świecie z taką atmosferą, która wspiera wszystkie życiowe zmiany.

Organizatorem wyjazdu jest:

Asia Backstage Co Ltd., spółka prawa tajskiego z siedzibą w Tajlandii, 128/10 Village no.1 Koh Phangan Sura Thani 84280 Thailand, wpisana do właściwego rejestru zgodnie z prawem tajskim (Business Registration Office), posiadającą numer rejestracyjny: 0845560008217

PROGRAM

Wszyscy stworzeni jesteśmy z energii, wszyscy mamy ciało energetyczne, a to tworzy nasze życie. Ta energia jest zatrzymana w centrach energetycznych, w 7 czakrach, które mają pamięć i zapisują Twoje doświadczenia. Mają wpływ na Twoje relacje z innymi ludźmi, na powodzenie, bogactwo, karierę i wszystko to, co ludzie nazywają szczęściem. Wielu ludzi nie przywiązuje do tego wagi ze względu na brak wiedzy, często to ignoruje. Miliony na świecie jednak wie, i medytuje, aby zbalansować energię w czakrach. Balans leczy, bark balansu powoduje chorobę. Wiedzą to ludzie Zachodu, a przede wszystkim Wschodu, szczególnie w Tajlandii, że medytacja wpływa uleczająco na czakry, a co za tym idzie na nas.

Jak zacząć medytować, czym jest medytacja, czakry i ich kolory, energia – o tym będą rozmawiać Jadwiga i Marzena. Każdego dnia zajmiemy się inną czakrą, stąd kolor dnia. Po warsztatach będziesz w stanie medytować samodzielnie, będziesz gotowy na wybaczenie sobie błędów, uleczenie ran z przeszłości. Dowiesz się jak rodzić sobie ze stresem, napięciem, samotnością.

Szczegółowy program na: https://jadwigakander.pl/tajlandia/

ZAKWATEROWANIE

Hotel Lamai Buri Resort
http://www.lamaiburiresort.com/
Noclegi: 9
Wyżywienie: śniadania i lunch.

CENA

50.525 THB w przeliczeniu na PLN 6.600 PLN wg kursu na dzień 28.11.2019 roku. W przypadku zmiany kursu THB do PLN organizator pobiera kwotę 50.525 THB.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Tylko 10 miejsc.


Więcej informacji na: https://jadwigakander.pl/tajlandia/

Doradca biznesowy, coach, trener rozwoju osobistego. Przez całe zawodowe życie związana ze sprzedażą. Przez ostatnie 15 lat zarządzała potężnymi Zespołami prowadząc je na szczyt. Sama definiuje się jako kobieta sukcesu, świadomie zarządzająca swoją karierą. W 2015 roku porzuciła lukratywną posadę w korporacji wyjeżdżając na rok do Azji. Podróżowała min. po Tajlandii, Indiach, Wietnamie, Indonezji studiując mindfulness i medytację. Po powrocie do kraju swoje kroki skierowała na Zachód. Dawała wykłady w centrach rozwojowych min. w Miami na Florydzie oraz Los Angeles. Dzisiaj prowadzi Holistyczne Centrum Rozwoju, wspiera ludzi biznesu w tym, jak połączyć zachodnią kulturę sukcesu z dalekowschodnią filozofią życia.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content