Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Aleksandra Zwarycz „Obywatelskość 2.0 Nie tylko kiełbasa, pierogi i patriotyzm”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Aleksandra Zwarycz „Obywatelskość 2.0 Nie tylko kiełbasa, pierogi i patriotyzm”

Od lat niestrudzenie realizuje swoje społecznikowskie pasje, które zaczęły się od stworzenia rady dzielnicy Wróblin. Przemierzyła labirynt pomysłów i działań, by przybliżyć mieszkańcom Opola idee budżetu obywatelskiego i inicjatywy lokalnej. Dzisiaj sztukę dialogu praktykuje z regionalnym rozmachem, w barwach Samorządu Województwa Opolskiego.

Jako zastępczyni dyrektora Biura Dialogu i Partnerstwa Obywatelskiego, z niegasnącym entuzjazmem współpracuje z opolskimi NGO i lokalnymi liderami w regionie.

Wyznawczyni maksymy, że dialog i zaangażowanie społeczne jest jak GPS – wyznacza trasę do lepszego jutra!


Nagranie z ósmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 17.11.2023r., która odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 16.02.2024 dziewiąta edycja PechaKucha Night Opole w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu!

PKN-OPOLE-9

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content