Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Krzysztof Danków

PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

PechaKucha Night Opole – Krzysztof Danków

Nieraz żeby przebudzić się w życiu musi nastąpić coś przełomowego. W przypadku Krzysztofa był to nowotwór złośliwy jądra. To on dał jemu niesamowity rozpęd i potrzebę podzielenia się swoją historią. Po jego przebudzeniu powstała inicjatywa mająca na celu promocję regularnej profilaktyki badań o nazwie: Masz Jaja Idź Na Badania.

Jeżeli jaja i badania to jak najbardziej Movember. W jego trakcie wykonujemy badania m.in w Centrum Handlowym Solaris i Karolinka oraz przed i w trakcie meczu ZAKSA w Kedzierzynie-Koźlu.

Zwracamy również uwagę na zdrowie psychiczne. W związku z tym rozpoczęliśmy cykl spotkań dla mężczyzn, mających na celu radzenie sobie ze stresem i budowanie siły psychicznej.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym mężczyźni będą mogli się spotykać, gdzie scalimy społeczność mężczyzn. Pokazując, że jesteśmy ponad podziałami i wspólnie zachęcamy do dbania o zdrowie psychiczne oraz regularną profilaktykę.


Nagranie z ósmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 17.11.2023r., która odbyła się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 16.02.2024 dziewiąta edycja PechaKucha Night Opole w Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu!

PKN-OPOLE-9

Z zawodu informatyk – programista. Współwłaściciel spółki informatycznej netkoncept.com – w swojej zawodowej historii współtworzył wiele rozwiązań i usług IT. Na swoim koncie ma między innymi planer turystyczny sway.to oraz system zarządzania treścią SkyCMS. Jego wielką pasją są stare samochody, głównie te z polskimi korzeniami. Współzałożyciel stowarzyszenia Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych.

Więcej w PECHA KUCHA NIGHT OPOLE

Do góry
Skip to content