Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Jacek Soboń „NIE JESTEŚMY SYMETRYCZNI”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Jacek Soboń „NIE JESTEŚMY SYMETRYCZNI”

Szczęśliwy mąż i tato dwójki wspaniałych synów. Kiedy zapytamy go o wiek, może pochwalić się już „piątką z przodu” 🙂 W 1996 roku ukończył AWF we Wrocławiu (Wydział Rehabilitacji Ruchowej).
Parę lat później na tej samej Uczelni obronił pracę doktorską a jego promotorem był znany w świecie sportu fizjolog prof. Zatoń. W roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie fizjoterapii. Ukończył kursy zawodowe m. in.: w Monachium i Madrycie. Odbył dwukrotny staż w USA. Za nim już 25 lat pracy z pacjentem i 15 lat pracy jako wykładowca. Prowadził wykłady na Uczelniach we Włoszech i Portugalii. Ma na swoim koncie ponad 20 publikacji w tym jest współautorem dwóch publikacji notowanych na liście filadelfijskiej. Jego praca łączy w sobie wiedzę w zakresie m.in.: Fizjoteriapii, Optometrii, Stomatologii oraz Podologii. Więcej na: www.metoda-pri.pl

Wolny czas spędza na sportowo pływając na desce latem i jeżdżąc na nartach zimą (jest instruktorem Polskiego Związku Narciarskiego) i zdążyło mu się nawet wygrać wojewódzkie zawody Family Cup w slalomie gigancie zarówno w swojej kategorii wiekowej jak i open 🙂 A kiedy nie trenuje to kibicuje WTA 500 Ostrawa.


Nagranie z siódmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 27.10.2023r., która odbyła się w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!

Prezentacja pt. „NIE JESTEŚMY SYMETRYCZNI”.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 17.11.2023 ósma edycja PechaKucha Night Opole – w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.8

pechakucha night opole vol 8

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content