Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Szymon Godyla

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Szymon Godyla

Szymon Godyla – właściciel Pałacowej Winnicy Godyla. Absolwent Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Radny Województwa Opolskiego. Na co dzień pracuje w rodzinnej firmie rodziców w skład której wchodzi Piekarnia i Cukiernia Godyla, Pałac Pawłowice oraz Dom Seniora Paulinka.


Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: https://www.facebook.com/events/942210906933224

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content