Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Przemysław Supernak „Pół życia w podróży”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Przemysław Supernak „Pół życia w podróży”

Przemysław Supernak – praktykujący miłośnik podróży i fotografii, organizator wypraw i imprez podróżniczych, współtwórca i organizator Opolskiego Festiwalu Podróżniczego, pilot i przewodnik turystyczny, autor przewodników rowerowych po Opolszczyźnie. Prowadzi stronę SuperGlob, na której publikuje zdjęcia i historie z własnych podróży
(https://www.facebook.com/superglob1). W ostatnim czasie realizuje dwa projekty zakładające kompletne i dogłębne poznanie Opolszczyzny. „Wszystkie wioski Opolszczyzny” – projekt w ramach którego zamierza odwiedzić każde miasto, wieś, dzielnicę, przysiółek i osadę woj. opolskiego, dokumentując to zdjęciami tablic z ich nazwami. Drugi projekt, „Wszystkie ścieżki Opolszczyzny” zakłada przejechanie wszystkich oznaczonych szlaków rowerowych w regionie.


Nagranie z szóstej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 23.06.2023r., która odbyła się w Kofeina 2.0.

Prezentacja pt. „Pół życia w podróży”.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Mariuszowi Stachowiakowi – Oderwanemu!


Już 27.10.2023 siódma edycja PechaKucha Night Opole w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!
Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.7

pechakucha-27-10-2023

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content