Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Robert Galara

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Robert Galara

Robert Galara – absolwent Politechniki Opolskiej na Wydziale Mechanika i Budowa Maszyn oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie w biznesie” na Uniwersytecie Wrocławskim. Zawodowo związany z rodzinna firmą Galmet, która w tym roku obchodzi jubileusz 40 – lecia. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa spółki a pod jego rządami Galmet każdego roku inwestuje w laboratoria badawcze i rozwój ekologicznych produktów. Prywatnie wielbiciel historii Polski i historii lokalnej. Aktywny członek Stowarzyszenia kultywującego tradycje 9 Pułku Ułanów Małopolskich. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec trójki dzieci. Posiadacz trzech koni, 2 psów i kameleona.


Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już jutro – 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: Już w najbliższy piątek kolejna – już piąta – edycja PechaKucha Night Opole! Poznaj prelegentów! – Magazyn Opolski

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content