Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Mateusz Moryto „CZY KADROWI POSKRAMIAJĄ TYGRYSY?”

PASJE

PechaKucha Night Opole – Mateusz Moryto „CZY KADROWI POSKRAMIAJĄ TYGRYSY?”

Mateusz Moryto – radca prawny, partner zarządzający w Kancelarii Radców Prawnych Zagawa & Partnerzy. Miłośnik zwierząt, zoopsycholog i trener psów.


Prezentacja pt. „CZY KADROWI POSKRAMIAJĄ TYGRYSY?”

Nagranie z czwartej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 18.11.2022r., która odbyła się w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a zorganizowaliśmy ją wspólnie z Parkiem Naukowo-Technologicznym w Opolu.


Wielkimi krokami zbliża się piąta edycja PechaKucha Night Opole – to już jutro – 14.04.2023 w Klubokawiarni OPO w Opolu przy ul. Krakowskiej 32. Startujemy o godzinie 18:00 – więcej informacji m.in. tutaj: Już w najbliższy piątek kolejna – już piąta – edycja PechaKucha Night Opole! Poznaj prelegentów! – Magazyn Opolski

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w PASJE

Do góry
Skip to content