Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Święta w Talentowni – Co? Gdzie? Kiedy?

fot. archiwum Taentowni

WYDARZENIA

Święta w Talentowni – Co? Gdzie? Kiedy?

Pierwsze dni grudnia znaczą rozpoczęcie okresu świątecznego. Jak co roku Fundacja Kwitnące Talenty działa w tym czasie intensywnie i przygotowuje wydarzenia dla opolan. Festiwal Prezentów to wyjątkowe akcja, która zawsze cieszy się zainteresowaniem.

Od czasu pierwszej edycji grono fanów tego wydarzenia się powiększa. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że Festiwal to wyjątkowa okazja do znalezienia nietuzinkowych podarunków dla całej rodziny. Stioska pełne są interesujących produktów od lokalnych producentów.

Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem tych, którzy cenią sobie wartościowe podarunki. Dotychczasowe Festiwale Prezentów odwiedziło wielu świadomych konsumentów. Na miejscu można liczyć na kolorowe stoiska i atrakcje dla dzieci i dorosłych.

– W ramach festiwalu odbywają się też warsztaty, podczas których można stworzyć własne prezenty na przykład z drewna. Dzieci będą mogły doświadczyć rzeźbienia w rzeczywistości wirtualnej, czyli VR, w wielkich okularach. Będą pachnące prezenty w postaci indywidualnie dobranych herbat i kadzidełka. – zachęca Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

Wydarzenie będzie miało miejsce w siedzibie Talentowni przy ulicy Barlickiego 13. Zapraszamy od jutra, czyli niedzieli 5 grudnia w godzinach 10:00-17:00.


Zdjęcia: archiwum Talentowni

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content