Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Talentownia zaprasza na szkolenie online z Trzeciego Sektora 28.04.2020 – Trwają zapisy

BIZNES

Talentownia zaprasza na szkolenie online z Trzeciego Sektora 28.04.2020 – Trwają zapisy

Zastanawiasz się jak działać w aktualnej sytuacji? Na jakie wsparcie mogę liczyć teraz? Co z dotacjami na realizację zadań publicznych? Czy są tak naprawdę jakiekolwiek pieniądze dla organizacji pozarządowych w ramach działań tarczy antykryzysowej? Jakie są inne możliwości? Jak radzą sobie teraz inne organizacje, grupy nieformalne, koła gospodyń, rady dzielnic, kluby sportowe, spółdzielnie socjalne itd.?

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, które działają społecznie, wolontariuszki i wolontariuszy, osoby działające w organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych.

Spotkanie opolskiego trzeciego sektora online odbędzie się we wtorek 28-go kwietnia od 19:00 do 21:00.

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Link do zapisów poniżej. Spotkanie bezpłatne.

https://www.facebook.com/events/1142640706088389/permalink/1144459915906468/

Opolski trzeci sektor online jest kontynuacją zapoczątkowanego w 2019 roku cyklu działań wspierających opolski trzeci sektor w Talentowni. Tym razem w przestrzeni wirtualnej. W odpowiedzi na aktualne potrzeby. Każda osoba, która zgłosi chęć udziału, zapisze się w formularzu otrzyma maila z informacją o danych technicznych oraz linka do spotkania. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Mail zostanie przesłany do wtorku do godziny 17:00. Zapisy na wydarzenie możliwe tylko do wtorku do godziny 16:00. Nie zastanawiaj się zbyt długo.

Do zobaczenia i usłyszenia już w najbliższy wtorek od godzinie 19tej.

Dużo spokoju i zdrowia życzy zespół Fundacji Kwitnące Talenty

Zapisy na spotkanie tutaj: https://app.evenea.pl/event/opolski3sektor/

Serdecznie zapraszamy!

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content