Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Festiwal Wege, czyli kolejne wydarzenie w Talentowni

fot. archiwum Talentowni

WYDARZENIA

Festiwal Wege, czyli kolejne wydarzenie w Talentowni

Już w tę niedzielę (20 czerwca) Talentownia proponuje kolejne wydarzenie. Po Festiwalu Prezentów przyszła pora na Festiwal Wege. Wydarzenie, jak podkreśla Piotr Koziol, nie tylko dla wegan i wegetarian.

Wydarzenie będzie obfitować w ciekawe prelekcje i dyskusje, będzie można odwiedzić stoiska wystawców, a podczas zorganizowanych spotkań dowiedzieć się o tym jak gotować zdrowo i ze smakiem.

Wśród gości Festiwalu są nie tylko wystawcy zajmujący się produkcją żywności, ale także członkowie Stowarzyszenia Otwarte Klatki, Fundacji Fioletowy Pies, Fundacji VIVA, Anonymous for the Voiceless, czy opolskiego oddziału organizacji Spa For Cancer.

Odbędą się prelekcje i dyskusje na tematy dotyczące zdrowia, kuchni, wspierania zwierząt oraz wpływu uwalniania talentów na samopoczucie i dobrostan. Poza prelekcjami będą propozycje aktywności dla dzieci, czyli gry i zabawy oraz wyzwania związane z tematem przewodnim imprezy  – zachęca Piotr Koziol, Prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

Będzie można porozmawiać o praktycznym wykorzystaniu olejków eterycznych, zakupić zioła, zjeść zdrowe wege śniadanie i zapewnić swoim pociechom dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.

Brzmi ciekawie? Wszystkich chętnych do udziału w wydarzeniu zapraszamy 20 czerwca do Talentowni przy ulicy Barlickiego 13. Część działań będzie miała miejsce w plenerze, obok opolskiego Amfiteatru. Start Festiwalu zaplanowany jest na 10:00, a zakończy się on o 17:00.


Zdjęcia: archiwum Talentowni

Więcej w WYDARZENIA

Do góry
Skip to content