Połącz się z nami

Magazyn Opolski

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii

PATRONAT MEDIALNY

I Gala Opolskiego Centrum Onkologii

Opolskie Centrum Onkologii w Oplu organizuje I Galę Opolskiego Centrum Onkologii pod hasłem „W walce z rakiem bądźcie z nami …”.

Wydarzenie to ukierunkowane jest do pacjentów onkologicznych. Chcemy przełamać bariery, stereotypy i strach które dzielą osoby chore na raka a ich najbliższych, przyjaciół i rodziny. Chcemy pokazać jak ważne jest wsparcie najbliższego otoczenia w walce z chorobą, a przede wszystkim pokazać kobietom, że mimo ciężkiej często nierównej walki; nadal są piękne i wartościowe.

Galę uświetni swoim występem artysta pochodzący z naszego regionu, Kamil Bednarek, wystąpi również autorka wielu znanych książek o sile kobiet Ewa Kassala, dr Barbara Radecka oraz kabaret K2. Najważniejszym punktem programu jest jednak pokaz mody z udziałem pacjentek onkologicznych w sukniach projektanta Macieja Zienia.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...

Opolskie Centrum Onkologii w Opolu jest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem wszystkich rodzajów schorzeń nowotworowych. Opieką onkologiczną obejmuje wszystkich mieszkańców Opolszczyzny chorych na nowotwory, a także z województw sąsiednich. Co roku rośnie liczba pacjentów leczonych w Opolskim Centrum Onkologii.

Więcej w PATRONAT MEDIALNY

Do góry
Skip to content