Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Aleksandra Czarnecka

KULTURA

PechaKucha Night Opole – Aleksandra Czarnecka

Dyżurna opolska baristka i właścicielka coffeemoment, alarmistka proatomowa z Extinction Rebellion, proukraińska wolontariuszka z Pajęczyc w Opolu. Odczarownica miejsc kaźni osób posądzonych i straconych za czary w regionie.

Z wyksztalcenia i pasji geografka. Wieloletnia członkini klubu Toastmasters Opole, współorganizatorka opolskich śpiewanek i wydarzeń łączących pokolenia oraz różne kultury. Związana z organizacjami: Komitet Obrony Demokracji, Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, Fota4Climate, RePlanet. Założycielka okna życia dla roślin w Opolu i grupy Couchsurfing Opole. Sympatyczka Latającego Potwora Spaghetti.
W domu eksperymentuje z fermentacją i permakulturą. Mama nieświętej trójcy młodych i pięknych istot ludzkich, żona boskiego faceta. Córka Krystyny, najwierniejszej kibicki ZAKSy Kędzierzyn.

Zwolenniczka demokratycznej i ekohumanistycznej przyszłości, zasilanej czystymi technologiami oraz bezpiecznymi dla planety źródłami energii.


Nagranie z siódmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 27.10.2023r., która odbyła się w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 17.11.2023 ósma edycja PechaKucha Night Opole – w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.8 oraz Poznaj prelegentów ósmej odsłony PechaKucha Night Opole, która już w najbliższy piątek (17.11.2023, godz. 20:20)!

pechakucha night opole vol 8

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content