Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Piosenki na czas kwarantanny cz.4

KULTURA

Piosenki na czas kwarantanny cz.4

Zapraszam do czwartej już części cyklu piosenki na czas kwarantanny. Każdy z nas ma swoje gusta. Teraz GWIAZDY dają koncerty na żywo. Warto w tym czasie ich posłuchać.

Michael Patrick Kelly czyli Kelly Family w wersji solo. Warto posłuchać innych utworow tego uroczego młodzieńca. Myślałam by dać utwor „Roundboats” ale tu mamy duet z kultowym zespołem Gentelmen.

Nasz polski Gentelman czyli Grubson i utwór, który kojarzy mi się z życiem na emigracji. Pozytywny choć smutny

Piosenka, ktorą każdy z nas na pewno słyszał. Hisorycznie pasująca także do naszych czasów. Sztywny Pal Azji
Tym razem przeniesiemy się do świata Polski i Hiszpanii. Monika Lewczuk i Alvaro Soler romantycznie sprawią,że powspominamy wczasy w gorącej Hiszpanii.

Silverchair. Zespół mniej znany ostatnimi czasy. Pamiętamy ich cudowny album „Neon Ballroom” .

Duet chłopaków „Savage Garden„.Byłam ich fanką i miałam każdą płytę. duet z Australii podbił moje serce. Polecam także solowe piosenki Darrena Hayesa.

Hanson to jeden z moich ulubionych zespól z dzieciństwa. Ich hit MMBop lubię najmniej. Za to te piosenki są piękne i porywające. Polecam.

Elllie Goulding w jej najbardziej znanym utworze. Piękna piosenka. Do kontrowersyjnego filmu.

Albano Carrisi i Romina Power– Felicita, Piękna piosenka o szczęściu. Piękna para zakochanych ludzi. Niestety ich historia nie ma happy endu gdyż tragiczna śmierć ich córki Yleni Carrisi doprowadziła do rozwodu. Mimo to piosenka piękna

Szczęściem
Jest szklanka wina z kanapką
Szczęściem
Jest zostawić Ci kartkę w szufladzie
Szczęściem
Jest śpiewać na dwa głosy, jak bardzo mi się podobasz
Szczęście, szczęście…

Słyszysz, w powietrzu już jest
Nasza miłosna piosenka
Płynąca jak szczęśliwa myśl

Jak zwykle milego słuchania moi drodzy.

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content