Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Seriale na czas kwarantanny cz.1

KULTURA

Seriale na czas kwarantanny cz.1

Każdy z nas ma inny gust filmowy. Przed koronawirusem ludzie w większości marzyli o wielu rzeczach. Seriale, ktore polecam nie są podporządkowane pod żadną kategorię. Warte polecenia! Moje typy. Kolejność nie ma znaczenia. Platformy NETFLIX, HBO-GO A także inne.

fot.PIXIBAY
  1. WESTWORLD

Serial WESTWORLD opowida o przyszłości. Pięknym parku rozrywki.Ma już trzy sezony. Czy żyjemy w jakiejś symulacji? Serial produkcji HBO.

2. YOU – TY

Jeden z moich ulubionych seriali o psychopacie. W serialu znajdziemy literaturę, miłość , Instagram i Facebook.

3 ATYPOWY-

Niebanalny serial o dorastaniu i autyźmie atypowym

4. NORSEMEN-

Zabawna interpretacja Wikingów w stylu Monty Pytona

5 Zakochani po uszy

Romantyczny serial o relacji pani weterynarz i dentysty.Produkcja TVN.

6. Zabójcze Umysły/Criminal Minds

Od lat jeden z moich ulubionych seriali. Cudowne postacie np. Reid oraz profilowanie mordercow według FBI. Niestety czeka nas ostatni sezon.

7. 13 powodów dlaczego

Piękny serial na podstawie dorastania. Doczekał się trzech sezonów.

8. Szukając Alaski

Wzruszająca opowieść nie tylko dla młodzieży na podstawie ksiązki Johna Greena.

9. MANDALORIAN –

Czyli inne wydanie Star Wars. Kultow Baby Yoda wkracza!

10. 1983-

Pierwszy polski akcent na Netflixie znacznie ciekawszy niż Wiedźmin

Ciąg dalszy nastąpi. Miłego ogladania. #Stay at home

Urodziłam się 12.01.1985 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Jestem absolwentką nauk o rodzinie o specjalizacji poradnictwo rodzinne. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Z zawodu jestem koordynatorem pieczy zastępczej i asystentem rodziny. Ukończyłam też kurs pedagogiczny. Jestem również opiekunem osób niepełnosprawnych, starszych i terapeutą dzieci. Relacje między dwojgiem ludzi to moja pasja. Jestem szczęśliwą kobietą. Mam zdrowe spojrzenie na świat. Także jako autorka (anty)poradnika dla singli pt "Śmierć miłości czyli (anty)poradnik o tym dlaczego boimy się kochać". Obecnie pracuję nad kolejnymi częściami poradnika, Kolejną powieścią i zbiorem opowiadań. Moje hobby to: gotowanie, podróże, relacje, pisarstwo.Troska o rodzinę, dom i bliskich. Kocham i jestem kochana, pomagam innym to docenić i zobaczyć. Zapraszam na mój patronite: https://patronite.pl/annlove. Prowadzę też portal: http://annlove.pl/. Pracuję nad kolejną powieścią pt. "Ukryty Sen". https://lubimyczytac.pl/autor/67299/anna-czyrska

Więcej w KULTURA

Do góry
Skip to content