Połącz się z nami

Magazyn Opolski

Siła kobiet na Startup Mixer vol. 49

BIZNES

Siła kobiet na Startup Mixer vol. 49

Scenę marcowej edycji Startup Mixera tradycyjnie przekazujemy opolskim przedsiębiorczyniom. 16 marca o godz. 18:00 zapraszamy do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu na wyjątkową edycję Startup Mixera.

Gościniami specjalnymi na mixerowej scenie będą kobiety wywodzące się z Opolszczyzny, które z pasją i sukcesem realizują swoje pomysły biznesowe. Poznajcie je bliżej!

Mintique

Mintique to wyjątkowo słodkie i niepowtarzalne dodatki handmade stworzone z pasji i miłości do słodkości. Produkty wykonywane są głównie z glinki polimerowej w trosce o to, aby każdy szczegół był starannie dopracowany.
W ofercie znajdują się również warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych oraz systematycznie pojawiają się nowe produkty z przeróżnych dziedzin rękodzieła.

Niewidzialna Przestrzeń

Wartoo Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ekonomii społecznej, które powstało z potrzeb i trudnej sytuacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na rynku pracy, a także chęci zwiększenia świadomości społecznej o osobach z niepełnosprawnością
i zniwelowania barier w dostępie do ekonomii, informacji, kultury i rekreacji. Głównym filarem działalności jest Niewidzialna Przestrzeń. – To miejsce w którym przez godzinę zwiedzamy pogrążoną w całkowitej ciemności pomieszczenia w obecności osoby niewidomej, bez użycia wzroku. Ponad to zajmujemy się audytami, konsultacją i warsztatami z zakresu dostępności dla osób o szczególnych potrzebach.

Oleksandra Altufieva
Agencja rozwoju cudzoziemców „Skrzydła”

W 2018 roku przeprowadziłam się z Kijowa do Opola. Od początku zajmuję się przysięgłym tłumaczeniem języka ukraińskiego dla cudzoziemców, a także organizacją integracyjnych spotkań dla nowych mieszkańców Opola w zakresie najbardziej aktualnych tematów – biznesu, pracy, finansów i prawa.
Prowadzę Stowarzyszenie Skrzydła Pomocy, które zajmuje się działalnością charytatywną na rzecz pomocy dla Ukrainy oraz agencję rozwoju cudzoziemców Skrzydła w Opolu. To jedyne miejsce w Opolu, gdzie można spotkać utalentowanych cudzoziemców.

Bezpłatne wejściówki czekają: https://app.evenea.pl/event/startup-mixer-49/

Partnerem 49 edycji Startup Mixera jest Miasto Opole i Codelabs.Rocks.

PNT w Opolu jest miejscem współpracy i rozwoju nauki oraz biznesu.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content