Połącz się z nami
el12

TOP 5 Kawiarni Opola

KUCHNIA

TOP 5 Kawiarni Opola

Już od dawna mam pomysł zrobić “Przewodnik od brzuszka”, taką serię filmów o dobrych i ciekawych miejscach w Opolu. Sama często spędzam czas na mieście. Ciągle jestem w poszukiwaniu ciekawych miejsc na spotkania… To jest pierwszy film. Jak jest Wam ciekawie to napiszcie o tym w komerażu i będę robiła dla Was kolejne z tego tematu.

Z zawodu grafik - web designer. Z pasji web designer, filmowiec i blogerka. Ostatnie 4-ry lata prowadzę blog o życiu w Polsce. Ostatni rok – vlog o życiu w Opolu. Staram się pokazać to dobre, co mamy w naszym pięknym mieście, I serwować dobrą energią.

2 komentarze

2 Comments

 1. Krzysztof Domalewski

  2019-03-02 w 13:01

  Zdecydowanie zabrakło mi tu Laby no i przede wszystkim Kofeiny (a przecież mówimy o kawiarniach!). Co by nie mówić/pisać, Kofeina pod względem kawy to w Opolu #1.

  • Justyna Szrom

   2019-03-08 w 06:50

   Również zabrakło mi Laby, która jest w świetnej lokalizacji na łonie natury. I kawiarni Kafka,która jest cała przeszklona dużo tam słoneczka wpada,ma sporo książek i czasopism do poczytania a w sezonie mają ogródek z leżakami. Mam nadzieję że znasz te miejsca bo warte są odwiedzenia. Plus za to że Kawiarnia Lwowska na pierwszym miejscu (ale nie mogło być inaczej 😛 ) bo to moja osiedlowa kawiarnia. A Sopelka lubię za gofry z Nutellą a nie lubię za to że w sezonie zimowym się zamykają na osiedlach :/

Musisz być zalogowany, aby zamieścić komentarz Login

Zostaw odpowiedź

Więcej w KUCHNIA

el12
Do góry