Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Justyna Osiecka-Sułek

KUCHNIA

PechaKucha Night Opole – Justyna Osiecka-Sułek

Mieszkanka Opola od blisko 30 lat. Miłość do smaków dzieciństwa zaczęła się jednak niemal pół wieku temu, na małej opolskiej wsi przy czeskiej granicy. Stół w kuchni był centrum wszechświata, a płomień w kaflowym piecu rozpalał marzenia.

Przez 11 lat prowadziła blog bistromama.pl, gdzie motywem przewodnim były smaki i opowieści z dzieciństwa.

Pasjonatka i promotorka kuchni regionalnej, zawodowo od kilku lat zaangażowana we współpracę m.in. z kołami gospodyń wiejskich.

Fotografka – amatorka, nagrodzona w tym roku Kluczem do Polskiej Spiżarni przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego.


Nagranie z siódmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 27.10.2023r., która odbyła się w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 17.11.2023 ósma edycja PechaKucha Night Opole – w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.8 oraz Poznaj prelegentów ósmej odsłony PechaKucha Night Opole, która już w najbliższy piątek (17.11.2023, godz. 20:20)!

pechakucha night opole vol 8

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w KUCHNIA

Do góry
Skip to content