Połącz się z nami

Magazyn Opolski

PechaKucha Night Opole – Anna Romanek „Kawa Dla Biznesu od środka”

BIZNES

PechaKucha Night Opole – Anna Romanek „Kawa Dla Biznesu od środka”

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, artystyczna dusza z wykształceniem ekonomicznym oraz „smykałką” techniczną.

Właścicielka firmy Matver i marki Kawa dla Biznesu oraz Salonu Canal+ w CH Solaris, w biznesie od 12 lat.

Spełnia się w pracy z ludźmi poprzez fachowe doradztwo i dzielenie się swoim doświadczeniem.

Prywatnie: mama 3 dzieci, praktykuje aktywny i zdrowy tryb życia. Pasjonatka dobrego kina i gier planszowych. Miłośniczka Jogi.


Nagranie z siódmej edycji PechaKucha Night Opole z dnia 27.10.2023r., która odbyła się w W12 – miejsce Twoich spotkań w Opolu!

Prezentacja pt. „Kawa Dla Biznesu od środka”.

Za realizację nagrania serdecznie dziękujemy Robertowi Milewskiemu!


Już 17.11.2023 ósma edycja PechaKucha Night Opole – w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. Więcej informacji tutaj: Pecha Kucha Night Opole vol.8 oraz Poznaj prelegentów ósmej odsłony PechaKucha Night Opole, która już w najbliższy piątek (17.11.2023, godz. 20:20)!

pechakucha night opole vol 8

Wykreowana w Tokio moda na błyskawiczne przedstawianie ciekawych pomysłów za pomocą slajdów. Spotkania pod hasłem Pecha Kucha Night od lat przyciągają tłumy w 600 miastach całego świata. PechaKucha 20×20 to prosta w formule prezentacja multimedialna złożona z 20 slajdów, z których każdy przesuwany jest automatycznie po 20 sekundach bez możliwości zatrzymania czy cofnięcia pokazu. Dzięki takiej formie przekaz jest zwięzły, przykuwa uwagę i nikt się nie nudzi.

Więcej w BIZNES

Do góry
Skip to content